Předplatné Origin Premier vám dá přístup k novým hrám od EA dříve, než oficiálně vyjdou
autor: Martina Lipertová , publikováno 27.7.2018

 Vydavatelsko-vývojářská společnost Electronic Arts na svých stránkách uveřejnila několik nových podrobností k nové službě Origin Access Premier, kterou oznámila letos na výstavě E3.

Současná placená služba Origin Access dostane status „Basic“ (základní) a bude nabízet všechno to, co doposud. To znamená desetiprocentní slevu na nákupy v Origin Storu, časové limitované „Play First Trials“ pro nové hry a přístup do „The Vault“ (k dnešnímu dni obsahuje celkem 121 her jako je Titanfall 2, Mass Effect: Andromeda, The Sims 4, Cities: Skylines atd.).

Předplatné Origin Premier vám dá přístup k novým hrám od EA dříve, než oficiálně vyjdou

Origin Access Premier k tomu navíc nabídne ještě „frontline“ hry (AAA hry), které budou dostupné přibližně týden před samotným vydáním.  Mezi tyto hry se zařadí NFL 19 (vyjde 19. srpna, pro předplatné Premier bude k mání už 2. srpna), FIFA 19 (28. září, pro Premier už 20. září), Battlefield V (19. října, pro Premier už 11. října) a Anthem (22. února, pro Premier už 15. února).

Předplatné „základního“ Origin Access stojí 5 dolarů za měsíc nebo 30 dolarů za rok, předplatné „pokročilého“ Origin Access Premier potom 15 dolarů za měsíc nebo 100 dolarů za rok. Majitelé současného předplatného nemusí kupovat předplatné „pokročilé“ služby znovu, ale stačí jim upgradovat. Služba Premier by měla být dostupná v průběhu příštího týdne. EA uvedla, že další informace uveřejní „již brzy“.

Zdroj: 1, 2

 Tagy: hry  hra  ea  electronic arts  předplatné  origin  origin access  origin access premier  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
28.8.2018 19:24:59   37.48.35.xxx 10
pokud budete chtít hrát více titulů například: FIFU 19, Battlefield V, Star Wars BattleFront 2 a další, tak se určitě vyplatí koupit Premier na jeden rok, dostanete všechny bonusy včetně DLC, jediná nevýhoda je že hru nemáte na stálo a všechny na hrané body pokud budete chtít pokračovat po roce budete jsi muset zaplatit další členství.

Když ale vezmu, že za tu cenu bych jsi koupil plnou verzi FIFY 19 a Battlefield V, tak tedy aspoň pro mě je to výhodnější, pokud budete hrát pouze jeden titul tak to výhodné není.

Každý jsi může vybrat, jenom mě štve že EA nepodporuje češtinu.
Ale pokud umíte anglicky tak vás to trápit nemusí

Takže tento rok je pro mě výhodnější jsi předplatit premier jelikož bych ty prachy nacpal do dvou her

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.