ZOWIE by BenQ XL2411P je oficiálním monitorem turnaje PUBG Global Invitational
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.7.2018

Značka produktů pro eSport, ZOWIE by BenQ, oznamuje, že model XL2411P byl zvolen oficiálním monitorem nadcházejícího turnaje PUBG Global Invitational 2018.

Značka ZOWIE by BenQ poskytuje již delší dobu kvalitní vybavení profesionálním hráčům a nadšencům v oblasti eSportu tak, aby vyhovovalo jejich osobním preferencím a umožnilo jim soustředit se pouze na výkon v průběhu hry. Model monitoru XL2411P byl speciálně vybrán na prestižní akci konanou ve dnech 25. až 29. července v Mercedes-Benz Arena v Berlíně. Jedná se o významný mezinárodní turnaj, který pořádá vývojář PUBG Corporation a kde se představí 20 nejlepších týmů z celého světa. Bojovat se bude o zatím nejvyšší finanční odměnu v turnaji pro hráče PUBG – 2 000 000 dolarů.

ZOWIE by BenQ XL2411P je oficiálním monitorem turnaje PUBG Global Invitational

„Každý hráč i herní titul má svá specifika. Funkce monitoru, jako například Color Vibrance a Black eQualizer jsou dostupné na všech monitorech ZOWIE by BenQ řady XL a poskytují hráčům nesporné výhody ve hře PUBG,“ tvrdí výrobce.

ZOWIE by BenQ XL2411P je Full HD monitor s rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů a obnovovací frekvencí 144Hz, nízkou odezvou 1 ms a velkým množstvím herních funkcí a technologií. Nechybí flicker-free eliminuje blikání obrazu, low-blue light redukující škodlivé modré světelné spektrum barev či stojan, který lze ovládat pouhým jedním prstem.Tagy: ZOWIE by BenQ  PUBG  XL2411P  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.