TP-Link Archer VR300: VDSL router pro domácí zábavu i gaming
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.7.2018

Společnost TP-Link představuje nový bezdrátový WiFi router s VDSL modemem. Archer VR300 má poskytovat stabilní internetové připojení pro veškerá zařízení v domácnosti, od mobilních telefonů, přes tablety až pro herní PC.

Jednou z předností modelu Archer VR300 je, že svým majitelům nabízí kombinovanou rychlost až 1 200 Mbit/s. 300 Mbit/s ve 2,4GHz pásmu je ideální pro každodenní surfování a zasílání e-mailů, zatímco 867 Mbit/s v pásmu 5,0 GHz využijete při hraní her nebo během nepřerušovaného streamování HD videí.

VDSL2 umožňuje Archeru VR300 dosahovat širokopásmové rychlosti VDSL až 100 Mbit/s, což je téměř pětkrát vyšší rychlost než ADSL2+. Novinka od TP-Linku kombinuje dvě zařízení v jednom, slouží jako DSL modem a zároveň jako bezdrátový směrovač. Integrovaný DSL port podporuje všechna standardní DSL připojení včetně VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.

Nastavení modemu je přitom možné během několika minut díky webovému rozhraní a mobilní aplikaci Tether. Spravovat lze síťová nastavení, včetně rodičovských ovládacích prvků a řízení přístupu, z libovolného zařízení Android nebo iOS. Součástí aplikace Tether jsou také Automatické aktualizace firmwaru.

Cena zařízení TP-Link Archer VR300 v České republice začíná na částce 1 994 Kč s DPH.

TP-Link Archer VR300: VDSL router pro domácí zábavu i gamingTagy: TP-Link  Archer VR300  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.