Panasonic představil laserový projektor PT-RZ870
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.7.2018

Společnost Panasonic rozšířila stávající jednočipovou DLPTM řadu laserových projektorů Solid Shine o nový model PT-RZ870 s jasem 8 500 lumenů a s rozlišením WUXGA.

„PT-RZ870 nabízí ostrý obraz s redundancí kompletních jednotek světelných zdrojů Solid Shine (laser i fosforový kotouč). Díky vzduchotěsným optickým jednotkám odolným proti prachu a chladicím systémům, které eliminují potřebu vzduchových filtrů, se uživatelé mohou těšit na bezúdržbový provoz až po dobu 20 000 hodin,“ uvádí Panasonic.

Dále výrobce zmiňuje, že digitálně modulovaný dynamický kontrast 10 000:1 řídí světelný výstup po jednotlivých snímcích podle požadavků na vlastnosti obrazu díky funkci synchronizace i na více projektorech současně. Stejně tak je prý možná i synchronizace mechanické závěrky objektivů v jedné síti. Model PT-RZ870 je také připraven pro profesionální instalace i díky rozhraní 3G-SDI, navíc spojuje vstupy HDMI, DVI-D, 5BNC, D-Sub a RS232C a je kompatibilní s Digital Link.

Pro úplnost ještě dodejme, že PT-RZ870 je navržen pro integraci do současných ovládacích systémů a kompatibilní s protokoly HDBaseT, Art-Net, Crestron Connect a PJLink. Sdílí také řadu vyměnitelných objektivů pro jednočipové modely DLP společnosti Panasonic.

Více informací o projektoru PT-RZ870 již nemáme. Neznáme tedy jeho cenu ani dostupnost v obchodech.

Panasonic představil laserový projektor PT-RZ870Tagy: Panasonic  PT-RZ870  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.