Samsung Galaxy Watch by měly přijít ve dvou velikostech
autor: Martina Lipertová , publikováno 22.7.2018

Jak jsme vás informovali v předešlé novince, již delší dobu se spekuluje o tom, že nové hodinky od Samsungu se nebudou jmenovat Gear S4 ale Galaxy Watch. Nově uniklé dokumenty navíc prozrazují, že by mohly přijít hned ve dvou velikostech.

Z dokumentů vyplývá, že menší hodinky Galaxy Watch budou mít velikost 43,4mm a 1,19palcový kulatý displej, zatímco větší hodinky budou mít 48mm a 1,3palcový, taktéž kulatý displej.

Oba modely by dále měly být vybaveny širokou škálu LTE pásem, stejně jako Wi-Fi 2,4 GHz b/g/b. Větší model má modelové číslo SM-R805, zatímco menší model SM-R815. Oba by se ovšem měly prodávat pod stejným názvem Samsung Galaxy Watch.

Nákres níže ukazuje obě varianty Galaxy Watch a rozdíly mezi nimi. Větší hodinky by vzhledem k tvaru mohly být sportovní, zatímco menší mají tradičnější design a nejspíš také možnost výměny pásků.

Samsung Galaxy Watch by měly přijít ve dvou velikostech

Podle deníku GSM Arena by k odhalení hodinek mělo dojít během oficiálního představení Samsung Galaxy Note 9, které je naplánováno na 9.srpna. Pokud se tak nestane, další možnou příležitostí je výstava IFA v Berlíně konaná mezi 31. srpna a 5. září.   

Zdroj: 1, 2Tagy: samsung  samsung galaxy watch  galaxy watch  chytré hodinky  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.