Samsung Galaxy S10 by mohl přijít ve 3 velikostech a s ultrazvukovým snímačem
autor: Martina Lipertová , publikováno 17.7.2018

Nejhůře utajovaným tajemstvím technologického světa je, že Samsung by svou vlajkovou loď Galaxy S10 chtěl vybavit ultrazvukovým snímačem. To nyní potvrdil šéf mobilní divize DJ Koh.

DJ Koh se před pár dny vydal do Číny, aby zde vedl debatu se svými fanoušky. Na dotaz, zdali Galaxy S10 bude mít optický snímač otisků prstů pod obrazovkou, přitom naznačil, že společnost Samsung nepoužije optický senzor, ale mohla by zvolit ultrazvukový.

Samsung Galaxy S10 by mohl přijít ve 3 velikostech a s ultrazvukovým snímačem

Zajímavé je, že tuto možnost před pár dny zmínil analytik mobilního průmyslu Ming-Chi Kuo, který navíc předpověděl, že Galaxy S10 přijde ve třech velikostech – 5,8palcový, 6,1palcový a 6,4palcový. Podle jeho nejnovější předpovědi by pak ultrazvukový snímač otisků prstů měl být pouze ve dvou větších modelech (6,1 a 6,4“).

Ultrazvukový snímač by měl v ideálním případě snímat otisky prstů na velké ploše displeje, a to i pokud vaše prsty budou silně znečištěné. Technologické společnosti však zatím neukázaly ultrazvukový snímač, který by jasně předčil svého předchůdce. Tak například ultrazvukový snímač ve Vivo X21 zůstává jasně za očekáváním. Snad se Samsungu podaří technologii doladit, aby byl ultrazvukový snímač v jeho mobilech skutečně k užitku.

Zdroj: 1, 2, 3Tagy: samsung  Galaxy S10  snímač otisků  ultrazvukový snímač otisků  Vivo X21  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.