Skype dostane funkci nahrávání hovorů
autor: Martina Lipertová , publikováno 17.7.2018

 

Společnost Microsoft oznámila, že do svého chatovacího programu Skype brzy přidá možnost nahrávání hovorů. Stane se tak po téměř 15 letech od jeho spuštění.

 

Funkci záznamu hovorů do chatovací služby Skype přinese aktualizace ještě tento měsíc. Nová funkce bude založená na technologii cloud, která umožní přístup k hovorům napříč různými platformami včetně Windows, Mac, iOS, Android a Linux.

Skype dostane funkci nahrávání hovorů

„Nahrávání hovorů je založeno na kompletně cloudovém systému. Jakmile spustíte nahrávání, všichni účastníci chatu budou informováni o tom, že je hovor nahráván. Nahrávání hovoru kombinuje videa i screenshoty všech účastníků chatu“ vysvětlil tým okolo Skypu.

Možnost nahrávání hovorů ve Skypu citelně chyběla. Uživatelé k tomu používali spoustu aplikací třetích stran, například Avaer.

Kromě možnosti nahrávání hovorů se Microsoft pustil také do změny vzhledu svého desktopového klienta, který teď bude vypadat jako aplikace na mobilu.

Funkce nahrávání hovorů se ve Skype začne objevovat nejpozději na konci července. Časem bude k dispozici pro všechny novější verze Skypu.

Zdroj: 1, 2, 3Tagy: skype  microsoft  chat  nahrávání  aktualizace  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
17.7.2018 10:22:34   195.80.163.xxx 71
So Skypom je to cim dalej horsie. Kadzy novy release co vydaju je plny chyb. V poslednej dobe sem tam neodosiela spravy, neaktualizuje konverzaciu napriec vsetkymi zariadeniami a niekedy neupozornuje na prichadzajuce spravy. Vacsina stalych zakaznikov uz presla na ine a hlavne funkcne riesiena - Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, atd...
A to ani nehovorim o "vybornom" Skype for Business, ktory je takmer nefunkcny.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.