Verbatim představil externí pevný disk s vestavěnou čtečkou SD karet
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.7.2018

Společnost Verbatim představila externí HDD s vestavěnou čtečkou na SD karty. Po zapojení do laptopu se tento disk se čtečkou objeví jako dvě separátní úložiště, čímž umožní uživatelům přesouvat složky z SD karty ve čtečce na úložiště v pevném disku nebo na laptop a naopak.

Pevný disk Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty v kapacitě 1TB  je k dostání společně s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC Memory Card v kapacitě 16 GB. Pro ještě větší zabezpečení je k HDD dispozici i zálohovací soft-ware Nero Backup, který je určen k zálohování. Balení navíc obsahuje i software pro úsporu energie Green Button, který zabraňuje „točení“ pevného disku, když zrovna není používán.

Verbatim představil externí pevný disk s vestavěnou čtečkou SD karet

Disk je kompatibilní se standardy USB 3.0 a USB 2.0 a nevyžaduje pro výkon žádnou externí formu operace; jednoduše se zapojí a funguje.

Store 'n' Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty má doporučenou  cenu 1 999 Kč v kapacitě 1 TB společně s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC 16GB. Verze s kapacitou 2TB přijde na trh v následujících měsících.Tagy: Verbatim  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.