Na evropský trh se dostane 5 nových smartphonů od Xiaomi
autor: Martina Lipertová , publikováno 15.7.2018

V databázi EEC (Eurasian Economic Commission) se objevilo pět nových smartphonů od Xiaomi. Ve většině případů se jedná o již známé zařízení, které by mělo vyjít v následujícím měsíci. Zbylý záznam naznačuje, že se brzy dočkáme ještě nějakého oznámení.

Mezi známé modely pochopitelně patří nová vlajková loď Xiaomi Mi 8. Dále se jedná o modely Mi Max 3, Mi A2 a pravděpodobně i o jeho odlehčenou verzi Mi A2 Lite, která se hodně podobá Redmi 6 Pro.

Na evropský trh se dostane 5 nových smartphonů od Xiaomi

Mi A2 a Mi A2 Lite by měly být oficiálně představeny 24. července v Madridu. Co se týče Max 3, jeho oficiální odhalení je náplánováno na 19. července v Číně, přičemž vydání tohoto phabletu v Evropě by mělo následovat v zatím nespecifikovaném čase.

Poslední zařízení je stále neodhalený model s kódovým označením POCOPHONE. O tomto mobilu zatím víme pouze to, že bude mít 6 GB paměti RAM a bude se dodávat ve verzi se 64 nebo 128 GB vnitřní paměti.

Jelikož všechna zařízení prošla potřebnou EEC certifikací, je dost pravděpodobné, že jejich bližších specifikací se dočkáme už brzy.

Zdroj: GSM ArenaTagy: smartphone  mobil  xiaomi  mi 8  Mi A2  Mi A2 Lite  Mi Max 3  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.