Otevřená beta verze GeForce NOW pro Nvidia Shield TV chystá spuštění
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.7.2018

Společnost Nvidia brzy uvolní otevřenou beta verzi služby GeForce NOW umožňující hraní v cloudu pro zařízení Shield TV.

V několika následujících dnech proběhne uvedení nové služby GeForce NOW, aktuálně dostupné na PC a mac, které způsobí přesun počítačového hraní do obývacího pokoje. Majitelé zařízení Shield TV budou moci snadno přistupovat k vlastní knihovně her nebo kupovat nové prostřednictvím platforem Steam a Uplay, a to včetně aktuálních velmi hraných her jako jsou Fortnite nebo Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, stejně jako očekávané Shadow of the Tomb Raider. Kompletní list nyní čítá celkem 225 her a další jsou postupně přidávány.

Jediný účet GeForce NOW umožní přístup ke cloudovému hraní na počítači, macu a brzy i na Shield TV. Ukládání probíhá prostřednictvím cloudového úložiště. Hráč, který začne hrát svojí oblíbenou hru ve svém obývacím pokoji na zařízení Shield TV, ji bude moci dokončit v kanceláři na firemním notebooku nebo na cestách na svém MacBooku.

Služba GeForce NOW představuje velmi jednoduchou cestu, jak se dostat k pořádnému hraní. Oblíbené hry jsou okamžitě k dispozici bez nutnosti dlouhého stahování. Nvidia se stará o aktualizace všech dostupných titulů a uživatel tak nemusí jakkoli zatěžovat svůj disk a naopak si může užívat neomezeného úložného prostoru.

GeForce NOW bude k dispozici v otevřené beta verzi. Více informací najdete zde.

Otevřená beta verze GeForce NOW pro Nvidia Shield TV chystá spuštěníTagy: Nvidia  GeForce NOW  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.