SplitCloud je dvojí přehrávač hudby 2v1 pro iOS
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.7.2018

Pokud jste někdy byli požádáni o sdílení sluchátek ke společnému poslouchání hudby s někým, kdo měl rozdílný hudební vkus či zrovna nebyl stejně naladěný, tato aplikace je určena právě pro vás!

SplitCloud umožňuje sdílet vaše sluchátka s kýmkoliv, kdo je právě vedle vás, a poslouchat dvě různé skladby ve stejný okamžik. To je užitečné zejména tehdy, pokud každý chcete poslouchat jiný styl hudby, ale máte k dispozici pouze jedno mobilní zařízení nebo jeden pár sluchátek. Tato situace často nastane například při společném letu či delší cestě vlakem nebo autobusem. Nebo také na pláži či ve škole.

Aplikace nabízí dva nezávislé přehrávače v jednom a umožňuje přístup k veškeré hudbě bezplatné streamingové platformy SoundCloud v režimu streamování. Navíc máte přístup ke všem skladbám, které jsou již uloženy v knihovně hudby vašeho iOS zařízení.

SplitCloud je dvojí přehrávač hudby 2v1 pro iOS SplitCloud je dvojí přehrávač hudby 2v1 pro iOS SplitCloud je dvojí přehrávač hudby 2v1 pro iOS

Nemáte zrovna důvod k poslouchání ve dvou? Nevadí! SplitCloud lze také použít jako běžný hudební přehrávač pro každodenní poslech, pokud právě nepotřebujete hudbu s nikým sdílet.

Stahujte: SplitCloud

Aplikace je navržena tak, aby fungovala také offline. K dispozici vám budou všechny skladby, které máte uloženy jako oblíbené, plus všechna hudba ve vaší knihovně.

Níže naleznete odkaz na krátké video, které vysvětluje, jak aplikace funguje:Tagy: SplitCloud  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.