Na GOGu rozdávají The Witcher: Enhanced Edition zdarma
autor: Martina Lipertová , publikováno 7.7.2018

Distribuční kanál GOG.com v současné chvíli nabízí velmi zajímavý bonus. Pokud si stáhnete karetní hru GWENT, která je free-to-play, a zároveň se přihlásíte k odběru novinek (můžete kdykoliv zrušit) dostanete k ní hned dvojitý bonus.

Prvním bonusem je speciální balíček karet. Tím druhým potom možnost stáhnout si zdarma také The Witcher: Enhanced Edition, tedy vylepšený první díl hry, která celé šílenství Zaklínače včetně i samostatně stojící hry GWENT začala.

Na GOGu rozdávají The Witcher: Enhanced Edition zdarma

GWENT je karetní hra, která měla svou premiéru jakožto jedna z vedlejších aktivit ve hře The Witcher 3: Wild Hunt. Tvůrci na ní ovšem dostali takový ohlas, že se jí rozhodli vydat také jako samostatnou hru. 

GWENT prošel mnoha změnami, v současné chvíli to však vypadá, že chytá finální podobu. Také proto se na GOGu objevila podpůrná akce, CD Projekt (tvůrce hry a současně také provozovatel GOGu) prostě chce, abychom si tuto hru vyzkoušeli. Za sebe doporučuji oba dva kousky, zvlášť když se za ně nemusí platit.

Takže jak na to? Nejprve si na této stránce stáhněte hru GWENT: The Witcher Card Game. Následně si na této stránce stáhněte také balíček karet. Stažení The Witcher: Enhanced Edition vám bezprostředně poté nabídne ta samá stránka.Tagy: hry  hra  zdarma  gog  gog.com  zaklínač  the witcher  gwent  CD Projekt  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
7.7.2018 19:17:06   81.200.57.xxx 31
To je zvláštní, já si tohle vyzvedl už před rokem a čtvrt...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

13 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.