HTC U12+ v zajímavé barvě Flame Red míří do prodeje
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.7.2018

Chytrý telefon HTC U12+ se zpočátku prodával pouze ve dvou barevných variantách – konzervativní černé a elegantní modré s částečně průhlednou zadní částí. Nyní výrobce uvádí do prodeje i atraktivní červený model (Flame Red), jehož zadní strana na světle hází odlesky a umí tak měnit odstín až do zlaté barvy. K zákazníkům se novinka dostane v druhé polovině července.

Kromě povedených barevných variant se HTC U12+ pyšní i nejlepším duálním fotoaparátem, což potvrzuje uznávaný žebříček DxO Mark, v jehož testu telefon dosáhl 103 bodů. Duální foťák se nachází také na čelní straně, kde zajišťuje rychlé odemknutí smartphonu obličejem.  Nechybí ani funkce Edge Sense 2, umožňující pohodlné ovládání smartphonu tisknutím boků a špičkové audio. Vylepšení se dočkaly reproduktory BoomSound i technologie Sonic Zoom, její čtyři mikrofony nyní umožňují zvukové přiblížení i bez použití obrazového zoomu. V balení nechybí sluchátka USonic s aktivním potlačením okolního hluku a schopností automaticky přizpůsobit zvuk sluchu uživatele.

HTC U12+ v zajímavé barvě Flame Red míří do prodeje HTC U12+ v zajímavé barvě Flame Red míří do prodeje

K výkonu telefonu také nelze nic namítat. Od modelu se Snapdragonem 845 a 6 GB operační paměti ostatně nelze čekat nic jiného, ať už v běžném provozu, nebo při hraní náročných her.  Po stránce konektivity nechybí nic podstatného, podporovány jsou technologie WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, LTE Cat 18 a NFC. Baterie má kapacitu 3 500 mAh, a díky technologii Quick Charge 3.0 je možné dobít ji z 0 na 50 procent za pouhých 35 minut.

Cena „červeného“ HTC U12+ v paměťové variantě 6 GB RAM + 64 GB činí 21 995 Kč. Členové HTC Club mají slevu 10 %, takže zaplatí 19 795 Kč.Tagy: HTC  TC U12+  Flame Red  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.