Deveroux P5: Fitness náramek s GPS
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.6.2018

Všechny cestovatele potěší fitness náramek Deveroux P5, který ve spolupráci s vestavěným GPS čipem nabízí kromě všech běžných funkcí také sledování trasy a převýšení během výletu, barometr, teploměr a mnoho dalších funkcí.

Společnost Satomar představuje na našem trhu fitness náramek Deveroux P5 se speciálními funkcemi pro turisty. Náramek dokáže kromě tradičního počítání kroků, spálených kalorií a měření tepové frekvence sledovat pomocí vestavěného GPS čipu vaši trasu na výletě, a to včetně absolvovaného převýšení. Po návratu si můžete ve spolupráci s příslušnou aplikací pro smartphony s operačními systémy Android a iOS, promítnout vše do mapy. Protože si náramek všechny údaje ukládá do vlastní paměti, nemusíte ho mít během výletu propojený permanentně s telefonem.

Deveroux P5: Fitness náramek s GPS

Deveroux P5 obsahuje speciální režimy pro chůzi, běh, jízdu na kole a turistiku. Po navolení daného režimu optimalizuje výpočet spalování kalorií pro danou aktivitu. Pokud budete běhat po okruhu, bude náramek díky GPS také automaticky zaznamenávat počet okruhů. Dalšími bonusovými a praktickými funkcemi jsou vestavěný barometr a teploměr.

Fitness náramek Deveroux P5 je na našem trhu dostupný ve třech výrazných barevných provedeních – světle zelené, oranžové a fialové. K dostání je za 1 690 Kč.Tagy: Deveroux P5  Deveroux  P5  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
25.6.2018 22:43:11   213.235.142.xxx 20
cena je pěkná stejně jako moderní vzhled, ale co baterka?
předpokládám že to bude stejné jako u Samsung Gear Fit, tedy max 2 dny,
no nic tak stále zůstávám u levného shitu MiBand2

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.