Huawei bude mít vlastní stánek na akci The Color Run
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.6.2018

Již tuto sobotu ožije Výstaviště v pražských Holešovicích barvami. Právě tam a v přilehlé Stromovce totiž proběhne čtvrtý ročník běhu The Color Run, kde se ukáže také značka Huawei, která si pro nadšené běžce připravila speciální Huawei Zónu se zábavnými aktivitami a soutěžemi.

The Color Run se v posledních letech, kdy běh zažívá nebývalý boom, stal nejen v Česku vyhledávaným fenoménem. Hlavním partnerem letošního ročníku The Color Run se stala společnost Huawei. Ta letos v březnu uvedla na trh novou řadu smartphonů, které vévodí model P20 Pro, chytrý telefon s trojitým fotoaparátem Leica a umělou inteligencí.

V oranžové Huawei Zóně si běžci budou moci osahat nejen chytré telefony, ale třeba také zaskákat na trampolíně, pustit se do soutěže o telefon P20 lite nebo se nechat vyfotit před barevnou Huawei fotostěnou.

Areál otevře své brány v sobotu ve 14:00, aby měli návštěvníci možnost prozkoumat zábavné zóny a další atrakce, které si pro ně organizátoři přichystali. Čekáním na běh je v roli moderátora provede Jakub Kohák. Kromě něj se na akci se objeví youtuber Ati, ambasador značky Huawei. Na trať se chystá i další tvář čínského výrobce, modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Huawei bude mít vlastní stánek na akci The Color RunTagy: Huawei  The Color Run  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.