Chytré hodinky Zenblaze THOR PRO 3G zaujmou nejen foťákem
autor: Redakce PCT , publikováno 13.6.2018

Máte už nějaké ty chytré hodinky? Pak asi víte, že bez připojeného smartphone toho moc nezvládnou. Prostě většinu práce odedře telefon. Pokud tedy zrovna nemáte Zenblaze THOR PRO 3G, se kterými si zavoláte nebo pošlete SMS a nemusíte sebou tahat velkou a těžkou placku.

Na první pohled vypadají jako kterékoliv další chytré hodinky, velký displej s rozlišením 320×320 pixelů s výměnnými pozadími. Ovšem na rozdíl od jiných budíků na ruku se dovnitř dá vložit nano SIM a najednou je ze smartwatch rovnou smartphone. Tedy, samozřejmě s nejrůznějšími omezeními danými velikostí, ale zatelefonujete si a SMS také s trochou trpělivosti napíšete za pomoci minuaturního displeje.

Chytré hodinky Zenblaze THOR PRO 3G zaujmou nejen foťákem

Uvnitř Zenblaze THOR PRO 3G tiká jednoduché a úsporné čtyřjádro MTK6580 s frekvencí 1.3GHz a pohání sice už obstarožní, ale pořád použitelný Android 5.1. V kombinaci s 1 GB operační paměti a 16 GB prostoru pro data to dává kombinaci, kterou by ještě před pár lety mohl závidět klasický telefon, dneska se to všechno vejde na ruku. K dalším zařízením a internetu se připojíte pomocí Bluetooth ve verzi 4.0 a nebo přes WiFi standardu 802.11b/g/n. Podpora mobilních sítí je pouze základní v 2G GSM pásmu jsou to frekvence 850 / 900 / 1800 / 1900Mhz a 3G WCDMA pak už jen 850 / 2100Mhz.

Do hodinek se vešel i maličký foťák, s rozlišením 2 Mpx sice do světa díru neuděláte, ale fotku z hospody vyrobíte. Vestavěný akumulátor má kapacitu 500 mAh a měl by stačit na 48 hodin v pohotovostním režimu, kolik minut můžete volat nebo reálně hodinky používat už raději výrobce nepíše.

Z dalších funkcí stojí za zmínku senzor tepu srdce, krokoměr a do telefonu se dokonce vešla i GPS, takže se v divočině neztratíte. Pokud vám nedojde baterka, že jo. Jediné co hodinkám chybí je vodotěsnost.

To všechno vám na ruce bude vážit 83 gramů a budík má průměr slušných 5 cm (výšku 1,5 cm).

Zakoupíte za lidových 1799 Kč na webu Tomtop.comTagy: Tomtop  Zenblaze THOR PRO 3G  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.