Nová řada RGB produktů od Deepcoolu
autor: Petr Válek , publikováno 5.6.2018

Firma Deepcool dnes představila sérii nových produktů, jde o několik RGB AIO chladičů, skříně a zdroje.

Deepcool Castle 240/280RGB

Nová řada RGB produktů od Deepcoolu

První představenou novinkou je AIO chladič procesoru Castle 240/280RGB o velikosti 240mm respektive 280mm. A protože se jedná o RGB řadu, dvojice ventilátorů stejně jako chladící blok dokáží zobrazit až 16,7mil. barev. Tyto mají pět přednastavených efektů s 36 nastavitelnými módy. Synchronizaci RGB vodního bloku a ventilátorů umožňuje dodávaný ovladač, případně ji lze obsluhovat prostřednictvím základní desky pokud to umožnuje. 
Velký, celoměděný CPU blok spolu se speciálním tvarováním dosedací plochy (e-shaped) zajistí dostatečný chladící výkon. Castle 240/280RGB vyjde na 109,99 USD  respektive 129,99 USD a budou k dispozici příští měsíc.

Deepcool CAPTAIN 240PRO

Nová řada RGB produktů od Deepcoolu

Další novinkou je opět AIO chladič procesoru CAPTAIN 240PRO, jenž disponuje automatickou regulací tlaku chladícího okruhu. Ta má, tedy alespoň podle výrobce zajistit nejen stálý a vyrovnaný výkon chlazení, ale také prodloužit životnost tohoto řešení. Možnosti nastavení barevného spektra jsou podobné jako u předchozího modelu, ovládáte jej buď pomocí kontroléru nebo základní desky pokud to opět umožňuje. 
Tento model bude k dispozici v průběhu Srpna za cenu 119,99 USD. 

Deepcool GAMMAXX GT TGA

Nová řada RGB produktů od Deepcoolu

Dalším chladičem, tentokráte klasickým aktivním je GAMMAXX GT TGA, který patří k sérii "TUF GAMING ALLIANCE". Stejně jako ostatní produkty této série i Gammaxx má celohliníkové RGB kryty, podporuje synchronizaci RGB osvětlení a má mít vysoký chladící výkon. Koupit si ho bude možné v průběhu července za cenu 44,99 USD.

Deepcool MATREXX 50/70/75

Nová řada RGB produktů od Deepcoolu

Předposledními jsou ATX skříně série MATREXX minimalistického designu. Všechny podporují také E-ATX základní desky, nesou prosklené bočnice a samozřejmě nechybí RGB osvětlení podporující ovládání základní deskou nebo manuálně. Temperované sklo v barvě černého obsidiánu jak na předním panelu tak na bočnici podtrhuje vcelku sympatický vzhled skříně. 
Tyto skříně budou dostupné v průběhu měsíce září za 39,99 USD; 59,99 USD a 89,99 USD. 

Deepcool DQ 650-M/750-M/850-M

Nová řada RGB produktů od Deepcoolu

Posledními z představených novinek jsou zdroje DQ 650-M/750-M a 850-M. Jak již označení napovídá, jde o zdroje se 650-850W. Honosí se 80 PLUS Gold certifikací, plně modulární kabeláží, jsou osazeny 100% japonskými kondenzátory. 120mm ventilátory s FDB regulací mají být velice tiché avšak efektivní a výrobce na zdroje poskytuje 5 letou záruku. Zdroje budou dostupné v průběhu července za 129,99 USD, 149,99 USD respektive 159,99 USD. 

Byť sám nejsem fandou zbytečných blikátek a světlušek a RGB mánie mně nechává klidným, myslím že novinky Deepcoolu nevypadají vůbec špatně. Jaký máte názor na RGB vlastnosti Vy?

Zdroj: WCCFTECHTagy: Deepcool  AIO  PSU  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.