Red Dragon Tournament: Ojedinělý turnaj počítačových her
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.5.2018

Genesis zve všechny počítačové nadšence a hráče počítačových her na Red Dragon Tournament, který se koná ve třinecké Werk Aréně od 8. do 10. června. Celková „prize money“ je 12 500 dolarů, v přepočtu zhruba 278 000 korun.

Blížící se Red Dragon Tournament má ambice být největší herní událostí v České republice v turnajích řady GWENT Masters a V4 Overwatch. Turnaje se zúčastní 128 hráčů z Česka, Německa, Velké Británie, Ruska a Polska, kteří museli projít předchozími náročnými kvalifikacemi.

Během tří dnů červnového víkendu budou moci návštěvníci fandit svým oblíbeným hráčům a naučit se od nich nové herní triky a dovednosti. Turnaj má mezinárodní rozměr a výhodou je jeho lokalita na pomezí Česka, Polska a Slovenska. Proto se očekává mnoho návštěvníků i z okolních zemí.

Red Dragon Tournament: Ojedinělý turnaj počítačových her

Jednotlivé hrací dny jsou vyčleněny pro dané soutěže. Fanouškové Overwatch si přijdou na své v pátek. Sobota a neděle jsou vyhrazeny pro turnaj GWENT Masters.  Organizátoři připravili návštěvníkům mnoho doprovodných akcí, jako jsou například mini turnaje. Na akci nebudou chybět vybraní youtubeři, ale také hráči hokejového klubu HC Oceláři Třinec.

Na tomto turnaji nebude chybět ani značka Genesis. V rámci prezentace této značky, jako partnera turnaje, si návštěvníci budou moci vyzkoušet novinky z nabídky herních periferií a dokonce je zakoupit za zvýhodněné ceny.Tagy: Genesis  Red Dragon Tournament  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.