SteelSeries oznamuje spolupráci s eSport organizací FaZe Clan
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.5.2018

Výrobce herních periferií SteelSeries navázal spolupráci s populární eSport organizací Faze Clan. Stává se tak stává exkluzivním partnerem v oblasti periferií všech týmů spadajících pod Faze Clan, konkrétně: Counter-Strike: Global Offensive, Call of Duty, Player Unknown’s Battlegrounds, Fortnite, Rainbow Six Siege a FIFA.

Faze Clan má na své soupisce některé velice úspěšné eSport týmy a hráče, jako je např. přední světový CS:GO tým, který nedávno skončil mezi nejlepšími čtyřmi v soutěži ESL Pro League Finals a se třemi výhrami opanoval Intel Extreme Masters v australském Sydney.

„eSport je stěžejní částí identity SteelSeries,“ říká Tony Trubridge, Global eSport Manager ve SteelSeries, a dodává: „Faze Clan, respektive jejich schopnost posouvat kolektivní vášeň skrze znalosti a odhodlání, je příkladná. Jsme neuvěřitelně hrdí na spolupráci s tímto týmem a na to, že je vybavíme špičkovými produkty SteelSeries.“

„SteelSeries má bohatou historii v oblasti spolupráce s legendárními osobnostmi a týmy. Je vítaným partnerem organizace FaZa Clan,“ říká Erik Anderson, Head of FaZe Clan eSports, a dodává: „SteelSeries svými produkty nastavuje laťku vysoko. Pro naše týmy a hráče jsou tyto špičkové produkty potřebné pro další zlepšování.“

SteelSeries oznamuje spolupráci s eSport organizací FaZe Clan

Zdroj: TZ SteelSeriesTagy: Faze Clan  SteelSeries  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
25.5.2018 13:42:52   88.102.152.xxx 32
Nechapu, proc se tady zverejnujou PR clanky a dost mozna i zadarmo - to je cista hloupost. Tohle neni informace o zadnym realnym produktu.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.