Acer odhalil extrémně výkonný herní notebook Predator Helios 500
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 24.5.2018

Společnost Acer do své nabídky herních notebooků přidává nový přírůstek. Jedná se o herní monstrum v robustním provedení, které může být osazeno procesorem Intel Core i9+ osmé generace a přetaktovatelnou grafikou GeForce GTX 1070.

Tím ale jeho výbava nekončí. Prvotřídní obraz by nám měl poskytnout 17,3" displej nabízející rozlišení 4K UHD, nebo Full HD s obnovovacími frekvencemi až 144 Hz. Výhodou je také podpora technologie G-Sync a to jak na vestavěném monitoru, tak na externím. Právě na výstupy grafiky je notebook bohatý. Nabídne totiž kromě portu HDMI 2.0 také dvě rozhraní Thunderbolt 3. 

Acer odhalil extrémně výkonný herní notebook Predator Helios 500

Součástí notebooku jsou dva reproduktory a dokonce subwoofer s technologiemi Acer TrueHarmony, Waves MAXXAudio a Waves NX. O chlazení se stará dvojice kovových ventilátorů AeroBlade 3D společně s pěticí heatpipe. Rychlost ventilátorů lze softwarově ovládat. Nechybí ani klávesnice s RGB podsvícením se čtyřmi zónami, pěticí samostatných programovatelných tlačítek a podporou anti-ghosting technologie.

Acer odhalil extrémně výkonný herní notebook Predator Helios 500

To nejdůležitější se ale ukrývá v útrobách notebooku, kde nalezneme v nejvyšší konfiguraci procesor Intel Core i9+ osmé generace společně s grafickou kartou GeForce GTX 1070. Obě dvě komponenty umožňují přetaktování. Model Helios 500 má být k dostání ještě tento měsíc za ceny od 1 999 euro, což je v přepočtu cca 51 550 Kč.

Zdroj: AcerTagy: Acer  Predator  Helios 500  notebook  Intel  Core i9  Nvidia  GeForce  GTX 1070  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.