SilverStone přichází s pasivně chlazeným PSU Nightjar NJ450-SXL
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 21.5.2018

Napájecích zdrojů se zcela pasivním chlazením a solidním výkonem je poskrovnu. Světlou výjimkou je řada Nightjar od značky SilverStone, která si nyní vysloužila nový přírůstek.

 

Jedná se o model NJ450-SXL, který nabídne formát SFX-L a plně modulární kabeláž. Vybrat si tak můžeme pouze ty kabely, které skutečně potřebujeme, což se nejvíce hodí v kompaktních skříních. Přesto, že je PSU chlazeno zcela pasivně a bez ventilátorů, může se tento model pochlubit výkonem 450 wattů.

 SilverStone přichází s pasivně chlazeným PSU Nightjar NJ450-SXL

Zdroj vychází z jedné silné +12V větve, má aktivní PFC, nabízí veškeré běžné elektrické ochrany a splňuje certifikaci 80 Plus Platinum. Jeho energetická účinnost tak může dosahovat až na 94 % při 50% zatížení. Splňuje také poslední specifikaci ATX 12V 2.4. Překvapivě bohatá je také sada dodávaných kabelů. Jedná se totiž například o jedno z mála a možná i jediné PSU s výkonem 450 W nabízející čtyři kabely s 6+2pinovými PCIe konektory.

 SilverStone přichází s pasivně chlazeným PSU Nightjar NJ450-SXL

Mimoto nechybí 24Pinový ATX, 8pinový EPS, osm SATA, tři Molex a jeden Berg (FDD) kabel. Cenu tohoto zajímavého zdroje, který bude jistě vhodným kandidátem do sestav pro nahrávací studia, do tichých provozů a zvukových laboratoří, zatím bohužel neznáme.

 SilverStone přichází s pasivně chlazeným PSU Nightjar NJ450-SXL

Zdroj: techPowerUpTagy: SilverStone  Nightjar  NJ450-SXL  PSU  napájecí zdroj  80 Plus Platinum  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.