Zotac nový model pasivně chlazeného mini-PC ZBOX CI329 nano
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 17.5.2018

Firma Zotac je specialistou v oblasti miniaturních PC. Jeho další novinkou je nová generace mini-PC  ZBOX CI329 nano, jejichž hlavním aktivem je pasivní chlazení.

Jedná se o počítače skvěle se hodící na běžnou práci, surfování na internetu, emailovou komunikaci, ale i streamování hudby či videí v prostorově skladném provedení. K tomu navíc se zcela tichým provozem díky využití pasivního chlazení procesoru. Zotac tentokrát sází na nové procesory Intel Gemini Lake s integrovanou grafikou UHD Graphics. 

Zotac nový model pasivně chlazeného mini-PC ZBOX CI329 nano

Konkrétně nabídne nová řada procesor Intel Celeron N4100 se čtyřmi jádry a čtyřmi vlákny na taktu 1,1 až 2,4 GHz, jehož spotřeba se pohybuje při maximálním vytížení někde na hranici 13 wattů. Při klidovém režimu se pak spotřeba pohybuje okolo 6 wattů. Přestože se jedná o kompaktní pasivně chlazené miniaturní počítače, dočkáme se bohaté konektivity včetně pěti portů USB, čtečky SDXC karet, vstupu a výstupu pro mikrofon a sluchátka, dvojice síťových portů a bezdrátových technologií Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 5.0. 

Zotac nový model pasivně chlazeného mini-PC ZBOX CI329 nano

Mezi grafickými výstupy se pak objeví sada DisplayPort, HDMI a VGA. Zařízení můžeme také uchytit na zadní stranu monitoru, nebo na zeď pomocí systému VESA. Všechny varianty lze osadit operačními pamětmi do slotu SO-DIMM a 2,5" SSD či HDD. Na výběr budeme mít variantu bez OS, verzi Windows se 32GB SSD a 4 GB RAM a model PLUS se 4 GB RAM a 120GB SSD. Ceny by mohly začínat zhruba na 4 000 Kč.

Zotac nový model pasivně chlazeného mini-PC ZBOX CI329 nano

Zdroj: 1, 2Tagy: Zotac  ZBOX  CI329  mini-PC  miniaturní počítač  Intel  Gemini Lake  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.