Trust vydává výkonné soundbary se subwooferem pro PC, herní konzole i televizory
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 15.5.2018

Společnost Trust nabízející široké portfolio příslušenství se nyní vrhla také na oblast soundbarů. Konkrétně přináší dva nové modely využitelné jako příslušenství jak u počítačů, tak u herních konzolí či televizorů. 

V první řadě se jedná o model Trust GXT 668 Tytan, který je setem skládajícím se z horziontálně položeného dlouhého zvukového panelu, v němž jsou ukryty 4 reproduktory, a dřevěného subwooferu. Ten nabídne mimo výrazných basů také pulsující LED podsvícení. Ovládání systému je umístěné na střed panelu. Zvolit ale můžeme i dálkové ovládání.

Trust vydává výkonné soundbary se subwooferem pro PC, herní konzole i televizory

Kromě běžných úkonů nastavení může uživatel volit také zvýšení či snížení výkonu subwooferu, vypnutí podsvícení, ztlumení reproduktor, nebo výběr jednoho ze čtyř přednastavených režimů ekvalizéru. Co do výbavy nabídne systém celkový výkon 120 wattů. Připojit ho lze pomocí 3,5mm audio jacku, nebo optického kabelu SPDIF. Oba jsou součástí balení.

Druhou novinkou do nabídky Trust je Trust GXT 664 Unca. Jedná se o konzervativněji vyhlížející 2.1 set se dvěma reproduktory integrovanými do horizontálního soundbaru, jehož vzhled sází spíše na oblé linie. Zvukový panel je opět dodáván společně s dřevěným subwooferem. Celkový výkon je zde dimenzovaný na 32 wattů. 

Trust vydává výkonné soundbary se subwooferem pro PC, herní konzole i televizory

Ovládací prvku jsou v případě modelu Unca umístěné na pravý bok zvukového panelu a konektivitu zajišťuje pouze 3,5mm audio konektor. Vyšší model Tytan má doporučenou koncovou cenu 3 599 Kč s DPH, zatímco za výkonnostně slabší model Unca zaplatíme 1 599 Kč. 

Zdroj: TrustTagy: Trust  soundbar  GXT 668 Tytan  GXT 664 Unca  zvukový panel  subwoofer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.