V prodeji je dron uGo Sirocco UDR-1173
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.5.2018

Nová značka spotřební elektroniky uGo začala dodávat na tuzemský trh bezpilotní letoun Sirocco UDR-1173 s šestiosým gyroskopem.

Sirocco je dron za dostupnou cenu pro všechny, kdo nechtějí utrácet horentní sumy peněz. Jeho ovládání by přitom mělo být snadné a intuitivní. Vestavěná HD kamera umožňuje mimo jiné živě přenášet let přes WiFi připojení na brýle pro virtuální realitu. Dron obsahuje několik užitečných funkcí, mezi které patří řízení letu, přednastavení trasy pro automatický let, prvky letecké akrobacie, automatický start nebo přistání. Nezbytnou funkcí je i jednotlačítkový povel k návratu. Přes WiFi lze připojit i chytrý telefon a přenášet i ukládat videozáznam přímo do paměti mobilu prostřednictvím dedikované aplikace UGO Drone.

Dron je připravený k použití ihned po vybalení. Stačí jen nabít baterie. Sirocco UDR-1173 je určený pro provoz na otevřeném prostranství a má dosah až 100 metrů.

Dostupnost a cena

Doporučená koncová cena dronu je stanovena na 1 997 Kč včetně DPH.

V prodeji je dron uGo Sirocco UDR-1173Tagy: uGo  Sirocco UDR-1173  Sirocco  UDR-1173  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
11.5.2018 11:37:15   62.210.116.xxx 00
Zajimalo by me nejake podrobnejsi info ... jedine, co jsem po delsi dobe dohledal je, ze to prodavaji polaci jako OEM nejakeho cinskeho dronu ... zajimal by me typ, abych se podival na nejake recenze na youtube, o tom ugo 1173 se neda nikde nic najit ....
http://ugo-europe.com/product/9,dron-ugo-sirocco-camera-hd-2-4ghz-gyroscope%20

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.