Paylab spustil mobilní aplikaci, která porovnává platy, už i pro iPhone
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.5.2018

Mobilní aplikace Paylab Salary Checker je nadstavbou mezinárodního platového portálu Paylab. Od prosince 2016 byla dostupná jen pro uživatele Androidu v Google Play Store, od nynějška mohou appku na porovnání platu ve svém mobilu využívat i milovníci iPhonů. Aplikace má mezinárodní rozsah, důkazem je i to, že kromě České republiky a okolních zemí, si ji nejvíce stahovali uživatelé v Turecku.

Informace o výdělcích jsou vnímány jako velmi citlivé téma. Paylab proto spustil tuto anonymní službu, kde si mohou lidé bezpečně a bez obav porovnat svůj plat s ostatními zaměstnanci v zemi. Informace, kterou uživatel dostává, je užitečnou pomůckou při každém pracovním pohovoru, hodnotícím pohovoru se svým nadřízeným, anebo při vyjednávání o zvýšení platu.

Paylab spustil mobilní aplikaci, která porovnává platy, už i pro iPhone

Z mezinárodního průzkumu portálu Paylab vyplývá, že pro lidi je jednodušší cestou ke zvýšení příjmu hledání lépe placeného zaměstnání, než samotné vyjednávání o platu s nadřízeným. Aplikace má za cíl být vhodnou pomůckou pro zaměstnance, aby získali ty nejaktuálnější informace o vývoji platu na své pracovní pozici i na příbuzných pozicích, a byli tak argumentačně připraveni na vyjednávání.

Jak aplikace funguje a pro koho je určena?

Po vyplnění potřebných vstupních informací pro porovnání platu dostane uživatel aplikace informaci o průměrném měsíčním platu na své pozici a ve svém regionu, případně zemi. Navíc může být pravidelně informován pokaždé, když nový respondent na stejné pozici vyplní informace o svém platu, přičemž plat uživatele bude porovnán s platem nového respondenta.

Paylab spustil mobilní aplikaci, která porovnává platy, už i pro iPhone

V zemích, kde Paylab nedisponuje dostatečným objemem dat od respondentů, získá uživatel po zadání vstupních údajů dokument s užitečnými tipy pro vyjednávání o platu. Zároveň se také dozví, kolik procent respondentů z celosvětové databáze Paylabu vydělává méně než on. Paylab mu dodá srovnání platu podle zadané pozice a regionu hned, jakmile získá dostatečné množství údajů od respondentů v dané zemi.

Aplikace Paylab Salary Checker je určena pro všechny zaměstnance, kteří chtějí mít obraz o aktuálním platovém ohodnocení pro svou pracovní pozici, pro lidi, kteří jsou nespokojení se svým platem a chtějí to řešit, i pro ty, kteří si hledají práci a chtějí mít přehled o reálné ceně práce na dané pozici.

Stahujte: Android | iOSTagy: Paylab Salary Checker  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.