Arma 3 zdarma na Steamu tento víkend + infografika
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.4.2018

Celý víkend můžete hrát základní verzi hry Arma 3 na Steamu zcela zdarma. Možnost si dočasně přidat Armu 3 do Steam knihovny potrvá do pondělních osmi hodin večer. K dispozici hráčům je kompletní multiplayerový režim, výukový prolog a singleplayerová kampaň, tudíž si každý může vyzkoušet hru naplno.

Na možnost zahrát si Armu 3 zdarma následně navazuje i masivní slevová akce na základní hru a všechna doposud vydaná DLC (kromě nejnovějšího Tanks). To znamená, že i pokud již základní hru vlastníte, tak můžete využít právě slev na rozšíření a obohatit si tak svůj zážitek o další hodiny zábavy.

Od svého vydání v roce 2013 získala Arma 3 více než 75 aktualizací zdarma, skrz které byl do hry přidán nový obsah, nové funkce a spousta vylepšení. Komunita Army 3 čítá už přes 4 miliony hráčů a každý z nich má ve hře průměrně nahráno více než 150 hodin.

Na Steam Workshopu jde do hry stáhnout přes 50 tisíc uživatelských výtvorů, kterými si můžete svůj zážitek ve hře dále obohatit. Kompletní statistiky naleznete v přiložené infografice s těmi nejzajímavějšími údaji.

Arma 3 zdarma na Steamu tento víkend + infografikaTagy: Arma  Arma 3  Steam  zdarma  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.