PLAYzone aréna utvoří gamingovou část Utuberingu
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.4.2018

Festival Utubering patří mezi největší domácí festivaly generace Z a mezi jeho stálé součástí patří i gamingová část. Kromě největších domácích hvězd ze světa Let’s Playů a streamů zde vytvoří PLAYzone Agency rozmanitý program napříč celou řadou stánků a jedné velké stage.

Stejně jako v minulých letech gamingovou zónu na PVA EXPO v Praze vytvoří takzvaná PLAYzone aréna, jejíž důležitou součástí bude stánek Samsungu, který zde bude vystavovat chytré telefony Galaxy S9 a S9+, nové modely tabletů a herní QLED monitory. Kromě toho zde bude možnost potkat domácí hráčské hvězdy z týmu eSuba.

Pokud jde o opravdový gaming, tak to bude vyčnívat stánek Nvidia GeForce. Expozice výrobce grafických karet se představí s výkonnými počítači a oblíbenými tituly PUBG, Fortnite a nejnovějším Final Fantasy, na místě bude také streamovat trio DeeThane, Herdyn a spajKK. Naopak pro příznivce konzolí zde bude stánek Xboxu. Ve 4K rozlišení bude možnost si na Xboxu One X zahrát pecky jako Sea of Thieves nebo Forza 7.

S nejrozmanitějším programem na Utubering dorazí největší domácí eshop Alza.cz. Přímo na akci bude možné si zakoupit více než 100 herních produktů, ale kromě toho bude připraveno hraní na PlayStationu 4, Nintendo Switch, Shieldu nebo alzáckých sestavách GameBox. To vše doplní osobnosti domácí herní scény, jako jsou CzechCloud, Mozilla, Dev1, spajKK, Germia nebo Viktorkaa.

PLAYzone aréna utvoří gamingovou část Utuberingu

PLAYzone aréna utvoří gamingovou část Utuberingu

K vyzkoušení také budou nejnovější modely oficiálních sestav Mistrovství ČR v počítačových hrách, ke klasickým herním titulům poskytlo vydavatelství Comgad i jednu z největší pecek letošního roku, Kingdom Come: Deliverance. Pohodlí všem hráčům v této aréně přinesou křesla SilentiumPC, styl v podobě herních periferií potom dodá CONNECT IT se svojí nejnovější řadou myší, klávesnic a sluchátek.

Na obou zastávkách Utuberingu bude možností si odnést domů nějaký suvenýr opravdu spousta, s jednou takovou dorazí i stánek nejznámější domácí organizace eSuba s názvem eSubawear. Zde bude si budete moci vybrat z fanouškovských předmětů týmu eSuba nebo domácích herních hvězdiček. Vše uzavírá DXRACER, neodmyslitelný partner domácí scény, jehož židle přímo pro hráče budou k vyzkoušení na stáncích Herdyna, Baxtrixe a také přímo na hlavní gamingové stage.

Závěrem to nejdůležitější: PVA EXPO v Praze – Letňanech startuje již tuto sobotu 28. dubna.

PLAYzone aréna utvoří gamingovou část UtuberinguTagy: Utubering  PLAYzone Agency  PVA EXPO  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: -0.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.