Raijintek CWB-RGB: blok vodního chlazení CPU s RGB nasvícením
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 20.4.2018

Poměrně netradiční produkt nyní do své nabídky zařadil výrobce prvků chlazení Raijintek. Jedná se o samostatný blok vodního chlazení, který je zajímavý zejména možností vícebarevného nasvícení.

Tento blok je univerzální a skvěle poslouží do prakticky všech systémů vodního chlazení. Lze k němu totiž připojit trubice pomocí běžného závitu G1/4". Zmíněné RGB podsvícení zajišťuje 12 adresovatelných LED diod, které jsou napájeny pomocí konektoru SATA. Přepínat lze celkem ze 184 přednastavených barevných schémat. 

Raijintek CWB-RGB: blok vodního chlazení CPU s RGB nasvícením

Rozměry chladiče jsou 94 × 77 × 26,1 mm. Samotný blok je tvořen z poniklované mědi, nad níž je umístěný kryt z černého akrylového plastu. Hmotnost bloku dosahuje zhruba na 180 gramů. Mezi podporovanými paticemi procesorů by měla být většina současných patic od AMD a Intel včetně AM4, AM3(+), FM2(+) a LGA 2066, LGA 2011 (v3) a LGA 115x. 

Raijintek CWB-RGB: blok vodního chlazení CPU s RGB nasvícením

Výrobce bohužel zatím nezveřejnil cenovku bloku. 

Zdroj: techPowerUpTagy: Raijintek  CWB-RGB  blok vodního chlazení  vodní chlazení  RGB  AMD  LGA 2066  chladič  CPU  procesor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
22.4.2018 06:35:01   79.219.198.xxx 80
Zazil som eru pocitacov sedych, bezovych i ciernych, ale nastupujuca era pocitacov duhovych a blikavych ma uprimne desi. :-D

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.