Grafiky Asus Radeon RX ponesou nově označení AREZ
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.4.2018

Asus představil novou značku AREZ, kterou bude firma nově označovat všechny grafické karty Radeon RX. Nový název je odvozen od jména řeckého boha války Área; označení Ares již v minulosti nesly i highendové modely grafických karet Radeon.

Nová značka AREZ je výsledkem silného partnerství mezi společnostmi Asus a AMD, které trvá desítky let. Nové grafiky se vyrábějí technologií Auto-Extreme, což je stoprocentně automatizovaný výrobní proces, který využívá prvotřídní materiály, které zajistí vysokou kvalitu, výkon a trvanlivost. Samozřejmostí je použití kvalitních komponentů Super Alloy Power II nebo účinného chlazení MaxContact s patentovanými ventilátory s certifikací IP5X a lopatkami ve tvaru křídel.

Majitelé nových karet mohou také využívat softwarový ekosystém, který tvoří software GPU Tweak II a Radeon Software Adrenalin Edition. Mezi další funkce patří technologie Radeon Chill, která šetří energii. Radeon WattMan zase nabízí profily pro ovládání napětí, systémových frekvencí a rychlostí ventilátorů. S pomocí Radeon ReLive pak mohou hráči jednoduše nahrávat a sdílet své herní akce. V neposlední řadě nemůže chybět ani podpora Aura Sync RGB pro synchronizaci LED osvětlení.

Grafiky Asus Radeon RX ponesou nově označení AREZ

 Tagy: AREZ  Asus  AMD  Radeon  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
20.4.2018 20:32:22   84.245.120.xxx 51
...tak ako, kto tu teraz oj3bava a kto vravi pravdu, ? silne partnerstvo ,ci tlak z nvidia ? Tak ako p.Kočí ?

http://www.nejmenovany web.cz/aktuality/graficke-karty-gpu/amd-konecne-reaguje-na-nvidia-gpp-asus-oficialne-prejmenuje-radeon-rog-na-arez-2.html

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.