Přídavný modul udělá z Motoroly tiskárnu Polaroid
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.4.2018

Proměňte svůj smartphone Motorola Moto Z během několika sekund v přenosnou tiskárnu fotografií a sdílejte nejzajímavější momenty vašeho života nejen na sociálních sítích. Postará se o to nový doplněk Moto Mod v podobě tiskárny Polaroid Insta-Share Printer.

Nyní si můžete fotografie ze svého telefonu uchovat navždy. Tiskárna Insta-Share Printer dokáže přenést digitální fotky na papír během několika sekund. Stačí ji jen připnout k Moto Z, stisknutím tlačítka spustit fotoaparát a nechat ji přenést čerstvý snímek zpoza displeje přímo do vašich rukou.

Nemusíte se ale omezovat jen na fotografie, které jste právě pořídili telefonem. Polaroid Insta-Share Printer vám umožňuje vytisknout dokonce i snímky z Facebooku, Instagramu nebo Fotek Google. A to kdekoli a kdykoli. Svoji kreativitu můžete ostatním ukázat také úpravou snímků pomocí různých filtrů a rámečků. Pokud navíc využijete speciální fotopapír Polaroid Premium ZINK Zero-Ink, budete na počkání tisknout snímky o rozměrech 2 × 3 palce (5,08 × 7,62 cm) odolné proti rozmazání a se samolepící zadní stranou

Cena a dostupnost

Doplněk Polaroid Insta-Share je na českém trhu dostupný od 3 799 Kč.

Přídavný modul udělá z Motoroly tiskárnu PolaroidTagy: Motorola Moto Z  Polaroid Insta-Share Printer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.4.2018 07:19:14   88.212.28.xxx 10
Vlastnim HP tlaciaren SPROCKET. Tlac povazujem za mizernu. Pohlad na foto z 0.5+m je to akceptovatelne, pri blizsom pohlade je to tragedia. Treba si uvedomit, ze ide o nudzove pouzitie.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.