Turris MOX na Indiegogo již vybral 100 tisíc dolarů
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.4.2018

Nová Indiegogo kampaň CZ.NIC již získala více než 100 000 dolarů na výrobu modulárního síťového zařízení Turris MOX. České sdružení navíc pokročilo ve vývoji nových modulů a představilo průchozí osmiportový switch, díky kterému uspokojí Turris MOX i náročné uživatele. Největšímu zájmu se zatím těší varianta MOX Classic nabízející funkce plně vybaveného routeru. Projekt aktuálně získal certifikaci Arrow, ta potvrzuje realizovatelnost technického návrhu.

„Ze zájmu o Turris MOX máme radost a velmi si vážíme i zpětné vazby, kterou dostáváme.“ řekl Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC. „Na žádost řady našich fanoušků jsme do nabídky na Indiegogo nyní přidali nový modul s osmi ethernetovými porty.“

Prototyp modulárního zařízení Turris MOX bude představen široké veřejnosti poprvé v rámci komunitního setkání Večer s Turrisem. Tato akce se uskuteční ve čtvrtek 19. dubna od 18 hodin na FIT ČVUT v pražských Dejvicích. Projekt Turris MOX přijdou osobně představit výkonný ředitele sdružení CZ.NIC Ondřej Filip a vedoucí projektu Turris Patrick Zandl. Registrační formulář pro akci Večer s Turrisem se nachází na stránkách projektu.

Kompletní specifikaci a možnosti Turris MOX najdete v našem staršík článku.Tagy: Turris MOX  Indiegogo  CZC.NIC  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.