Český server Ulož.to představuje postele s datovým úložištěm
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.4.2018

Společnost Uloz.to cloud a.s., provozovatel největšího českého serveru pro sdílení souborů na internetu, přichází na trh se zcela novou řadou produktů. Pod názvem Ulož.se představuje designovou řadu postelí s vestavěnou obrazovkou, reprosoustavou a datovým úložištěm.

„V posteli trávíme až třetinu svého života a je proto velmi důležité, aby splňovala veškeré naše potřeby. V tomto ohledu bylo na trhu doposud stále volné místo, které chceme novou produktovou řadou postelí zaplnit,“ říká Pavel Ležák, tiskový mluvčí značky Ulož.se.

V postelích navržených IT specialisty značky Ulož.to naleznete vestavěné LCD obrazovky různých velikostí, které jsou situovány v nohách postele. Samozřejmostí jsou také vysoce kvalitní reproduktory. Každá z postelí disponuje chytrým datovým úložištěm (NAS) zabudovaným v posteli. K dispozici jsou varianty s datovým úložištěm o velikostech 5 TB, 10 TB a 30 TB. Na stranách postele se nacházejí napájecí zásuvky, USB porty 3.0/USB-C, audio 3,5 mm jack a vysouvatelné stojany na notebook.

Jako bonus k posteli získá každý kupující i neomezený VIP přístup na Ulož.to po dobu dvou let! Více informací (včetně produktové specifikace a ceníku) na www.uloz.se.

Český server Ulož.to představuje postele s datovým úložištěm

Zdroj: Uloz.to TZTagy: Uloz.to  cloud a.s.  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

18 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 8.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.