Update pro Gran Turismo Sport přinese nová vozidla
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.3.2018

Kazunori Yamauchi na svém twitterovém účtu prozradil, na co se mohou těšit všichni příznivci závodní akce Gran Turismo Sport. Nadcházející nový obsah přinese hned třináct dalších vozidel, takže vývojáři splní svůj dřívější slib, podle kterého zavázali, že do konce března dodají do hry 50 nových automobilů.

O tom, co dalšího aktualizace 1.15, která by měla dorazit už během příští týdne, přinese, můžeme jen spekulovat. Yamauchi v tweetu už nic dalšího neprozradil. Co se týče samotné třináctky nových aut, tak fanoušci se po rozboru obrázku, který můžete vidět níže, shodují v tom, že půjde o následující modely: BMW M3 E30, Lexus GT500, Toyota GT One, Nissan GT-R R35 Black Edition, Mazda RX-7 FC,Aston Martin DB11, Honda HSV, Frd Mustang Fastback 1967, Ford GT40 Mk. II,Acura NSX GT3,Red Bull X1 2010,Lexus IS F Touring a Nissan GT-R R33.

Gran Turismo Sport vyšlo oficiálně 17. října loňského roku exkluzivně pro platformy Sony PlayStation 4.

Update pro Gran Turismo Sport přinese nová vozidlaTagy: Gran Turismo Sport  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
25.3.2018 19:21:03   178.40.102.xxx 21
Páči sa mi prístup Polyphony - oznámili, čo bude obsahovať Gran Turismo vo verzii 1.0 a všetko ostatné je už len príjemným spestrením. Hráči tak vedeli, čo kupujú a môžu byť len vďační za každý update. Kdežto iní vývojári uvoľnia hru za plnú cenu v predbežnom prístupe, robia 10 rokov verejných betatestov a nakoniec ani nesplnia sľuby. Takto si síce GTS odniesol negatívne kritiky za málo obsahu, no na druhej strane tí, čo to sledujú, vidia, že tá hra bude vo finále vlastne presne to, čo každý z nás chcel.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.