Představují se speciální Far Cry 5 edice od Trust
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.3.2018

Výrobce Trust uvádí na trh ve spolupráci s firmou Ubisoft speciální edice svých produktů. V rámci tří sladěných balíčků bude dostupných celkem pět nových periferií spolu s digitální kopií standardní verze akční pecky Far Cry 5.

V nejnovějším pokračování série Far Cry 5, kde náboženský fanatik Joseph Seed ovládl dosud poklidnou oblast amerického státu Montana, mají hráči za úkol vést odpor proti nastolenému režimu a osvobodit obyvatele od násilnických praktik kultovního vůdce. U příležitosti uvedení této novinky připravili Trust a Ubisoft zajímavou nabídku herního příslušenství nabízeného spolu s herním kódem.

Představují se speciální Far Cry 5 edice od Trust

K dispozici je komplet headsetu Trust GXT 354 Creon, myši Trust Heron a limitované edice podložky pod myš s exkluzivním motivem hry. Další balíček tvoří sluchátka Trust GXT 344 Creon, myš Trust Laban s RGB podsvícením a podložka pod myš s tématem hry. A konečně třetí variantou je kombinace s herním křeslem Trust Ryon.

Představují se speciální Far Cry 5 edice od Trust

Speciální herní balíčky obsahující hru Far Cry 5 jsou nabízeny za koncové ceny:

Trust GXT 354 Creon, Heron a podložka pod myš přijde na 2 999 Kč s DPH. Za Trust GXT 344 Creon, Laban a podložku pod myš zaplatíte 2 999 Kč s DPH. Trust Ryon má cenu stanovenou na 4 299 Kč.

Představují se speciální Far Cry 5 edice od TrustTagy: Trust  Far Cry 5  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.