QNAP představuje aplikace QVR Center a QVR Guard
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.3.2018

Společnost QNAP oznámila oficiální uvedení QVR Center a QVR Guard, tedy dvou komplexních aplikací pro QVR Pro, které posilují centrální správu a failover s vysokou dostupností v QVR Pro.

„Společnost QNAP pokračuje ve vývoji pokročilých dozorovacích aplikací s cílem uspokojit rostoucí potřeby pro komplexní dozorovací prostředí. QVR Center nabízí platformu centrální správy pro větší počet QVR Pro, zatímco QVR Guard poskytuje spolehlivou redundanci pro QVR Pro a zajišťuje nepřerušitelné záznamy z dozorování,“ uvedl David Tsao, produktový manažer QNAP.

QVR Center zjednodušuje úkoly dozorování umožněním centrální správy většího počtu QVR Pro zavedených v kancelářích, školách, veřejných prostorech, na pracovištích a dalších prostředích. Uživatelé také mohou centrálně monitorovat živé kanály, přehrávat záznamy z dozorování a přijímat oznámení o událostech z většího počtu QVR Pro, aby bylo možné rychleji reagovat na události.

QVR Guard je aplikace pro správu failoveru s vysokou dostupností na ochranu QVR Pro před systémovým selháním a pro zajištění nepřerušitelných záznamů z dozorování. QVR Guard disponuje funkcí failover, která automaticky přebírá úlohy zaznamenávání ze serveru QVR Pro, pokud se vyskytne nějaká nečekaná systémová závada nebo selhání hardwaru. Soubory záznamů se ukládají do QVR Guard NAS, dokud se systém QVR Pro nerestartuje a nezačne normálně fungovat.

Dostupnost

QVR Center a QVR Guard jsou nyní k dispozici v QTS App Centru.

QNAP představuje aplikace QVR Center a QVR Guard

 Tagy: QNAP  QVR Pro  QVR Center  QVR Guard  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.