Nejnovější DLC pro ARMA 3 vyjde v dubnu
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.3.2018

Studio Bohemia Interactive oznámilo datum vydání a obsah nejnovějšího stahovatelného přídavku pro hru ARMA 3. Ten ponese název Tanks a dorazí 11. dubna. Jeho velkou novinkou bude přidání vozidel ze třídy MBT (Main Battle Tank), AWC (Armed Weapons Carrier) a TD (Tank Destroyer). DLC rovněž nebude ochuzeno o krátkou příběhovou kampaň a samostatný scénář.

Obsahový přídavek rovněž přijde s podstatnými změnami pro majitele pouze základní verze ARMA 3. Mezi novinky se řadí drobné změny v hratelnosti, plně vymodelované interiéry bojové techniky, nové ruční zbraně na ničení ozbrojených vozidel, novinky pro tvůrce scénářů, nový multiplayerový režim a spousta dalšího.

DLC Tanks pro hru ARMA 3 je právě teď dostupné v předobjednávce se slevou 10 % na Steamu a Bohemia Store a v rámci balíčku ARMA 3 DLC Bundle 2 (ve kterém se nachází, kromě Tanks, rovněž rozšíření Jets, Laws of War a Tactical Ops Mission Pack) dokonce se slevou 25 % oproti samostatnému nákupu.Tagy: ARMA 3  Bohemia Interactive  Windows  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.