Do prodeje vstupují sluchátka EVOLVEO SportLife MG8
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.3.2018

Novinka v produktové řadě bezdrátových sluchátek SportLife nese označení MG8 a vyznačuje se především kovovým provedením a odolností proti stříkající vodě a potu, takže ji mohou uživatelé bez obav používat i při sportovních aktivitách.

Design sluchátek kombinuje stříbrné kovové části s matně černými prvky. Vestavěný magnet umožňuje sluchátka prakticky spojit dohromady v době, kdy se nepoužívají. Ty pak připomínají malý kovový šperk.

SportLife MG8 mají neodymové HD stereo reproduktory s podporou X-Boost Bass Sound a podobně jako již dříve představené modely QH4 a QH5 také praktickou stabilizační vzpěrku, u které výrobce zdůrazňuje, že zajistí pohodlné a jisté nošení sluchátek především při sportovních aktivitách a pohybu vůbec.

Do prodeje vstupují sluchátka EVOLVEO SportLife MG8

Sluchátka se párují s mobilním telefonem a dalšími zařízeními s technologií Bluetooth pod systémy Android, Windows a iOS. Mají dosah až deset metrů a na jedno nabití vydrží přehrávat hudební soubory (podporovány jsou profily A2DP, HFP, HSP, AVRCP a SPP) po dobu až pěti hodin. Kromě toho také disponují integrovaným mikrofonem s redukcí šumu a ovládacím panelem pro telefonické hovory a ovládání hlasitosti. 

EVOLVEO SportLife MG8 jsou dostupná za cenu je 799 Kč včetně DPH.Tagy: EVOLVEO SportLife MG8  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.