O2 zahajuje předobjednávky telefonů Samsung Galaxy S9 a S9+
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.2.2018

O2 připravilo pro zájemce o Galaxy S9 nebo S9+ možnost si obě novinky předobjednat už nyní. Ti nejrychlejší, kteří si smartphone pořídí na webu operátora, získají možnost si nový model užívat už týden před zahájením oficiálního prodeje. Pokud využijí možnosti odkupu staršího telefonu, získají ten nový až o 12 500 korun levněji.

„Zákazníkům, kteří si u nás pořídí nový Samsung a využijí možnost odkupu staršího telefonu na webu www.novysamsung.cz, získají kromě výkupní ceny také bonus. Nový model tak mohou získat za necelých 10 tisíc korun,“ popisuje Richard Siebenstich, ředitel Komerční divize v O2.

O2 zahajuje předobjednávky telefonů Samsung Galaxy S9 a S9+

Objednaný telefon doručí O2 zákazníkům dříve, než bude dostupný na českém trhu, tedy od pátku 9. března. Od stejného dne si ho budou moct zákazníci také vyzvednout na zvolené O2 Prodejně.

Galaxy S9 a S9+ navazují na skvělé vychytávky předchozích modelů S8(+), jako je bezdrátové nabíjení, čtečka duhovky a rozpoznání obličeje nebo displej v kvalitě HD+, a přináší také řadu novinek. Tou nejpodstatnější je fotoaparát s unikátní technologií proměnné clony. Díky tomu fotí S9(+) skvělé snímky i za špatného světla. Ze selfie z předního fotoaparátu je možné vytvořit vlastní emoji a animované avatary. Nové Samsungy také umí natáčet zpomalené video s velmi efektními záběry a mají stereofonní reproduktory s Dolby Atmos. Dostupné na českém trhu budou ve dvou paměťových variantách – 64 GB a 256 GB.

O2 zahajuje předobjednávky telefonů Samsung Galaxy S9 a S9+Tagy: O2  Samsung  Galaxy S9  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.