Samsung předal olympionikům speciální Galaxy Note8
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.2.2018

Olympionici z téměř 100 zemí světa se minulý týden sešli v korejském Pchjongčchangu na zahájení Zimních olympijských her. Během slavnostního zahájení ZOH měli sportovci možnost zachytit a sdílet momenty z této jedinečné chvíle prostřednictvím limitované edice Galaxy Note8.

Ve spolupráci s Mezinárodním olympijským výborem (MOV) společnost Samsung Electronics věnovala 4 000 zařízení všem olympionikům ZOH. Speciální verze Note8 se může pochlubit zářivě bílým skleněným zadním krytem a zlatými olympijskými kruhy inspirovanými olympijskou pochodní. Kruhy symbolizují olympijské hnutí, spojení pěti kontinentů a celosvětovou jednotu. Upraven byl výrobcem také operační systém Android, který nabízí exkluzivní tapety a několik sportovních aplikací. Podle očekávání je netradiční i balení olympijského Note8; špičkový phablet byl dodán v balení potaženém kůží.

Telefony si převzali všichni účastníci s výjimkou 22 sportovců ze Severní Koreje. Tato země je s jižním sousedem technicky stále ve válce, protože konflikt v letech 1950-53 skončil příměřím, nikoli mírovou dohodou.

Samsung předal olympionikům speciální Galaxy Note8 Samsung předal olympionikům speciální Galaxy Note8 Samsung předal olympionikům speciální Galaxy Note8Tagy: Samsung  Galaxy Note8  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
13.2.2018 13:41:37   88.102.28.xxx 23
..rozdali 4000 štěnic

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.