Ve valentýnské soutěži Huawei můžete vyhrát telefon Mate 10 lite
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.2.2018

Společnost Huawei spouští valentýnskou kampaň #stalespolu. Přáníčka, která zájemci nahrají skrze předinstalovanou mobilní aplikaci na vybraných prodejních místech, se zobrazí na velkoformátové LED obrazovce v Praze. Firma zároveň přináší i facebookovou aplikaci, díky které budou moci uživatelé poslat své vyznání i prostřednictvím sociálních sítí, případně soutěžit a vyhrát smartphone Mate 10 lite.

Od 1. do 7. února mají zájemci možnost na vybraných prodejních místech Huawei (značkové prodejny v OC Quadrio u Národní třídy a pop up store na Chodově, stejně jako v holešovické Alze) napsat valentýnku pro svou milovanou osobu do předinstalované aplikace v Mate 10 lite a těšit se, že toto přání se v období od 10. do 14. února zobrazí na velkoformátové venkovní LED obrazovce u Národní třídy. Všichni uživatelé budou následně e-mailem informováni, kdy bude jejich přáníčko na obrazovce publikováno, tak aby jejich blízký tuto chvíli nepropásl.

Ve valentýnské soutěži Huawei můžete vyhrát telefon Mate 10 lite

Prostřednictvím speciální aplikace na Facebooku Huawei a TV Óčko mohou zájemci soutěžit o telefon Mate 10 lite. V období od 1. do 14. února mohou uživatelé přes FB aplikaci zadávat valentýnská přáníčka s tím, že autor toho nejkrásnějšího a zároveň nejoriginálnějšího získá právě vzpomínaný smartphone Huawei.

Více informací o samotné soutěži naleznete na Facebooku Huawei.Tagy: Huawei  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: -0.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.