Beta Metal Gear Survive startuje zítra
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.1.2018

Již zítra začíná otevřená betaverze akční hry Metal Gear Survive a vy si ji tak budete moci vyzkoušet s předstihem na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Servery budou spuštěny od 18. do 21. ledna.

Na výběr budou tři mise, které si budete moci zahrát až se třemi kamarády v kooperaci na dvou různých mapách. Kdo se do testu zapojí, dostane navíc dosud nespecifikované bonusy do plné verze s motivem Metal Gear Solid série.

Zároveň dnes byly potvrzeny i dřívější spekulace, že Metal Gear Survive budeme muset hrát neustále připojeni k internetu. Tvůrci své rozhodnutí odůvodňují tím, že Survive podobně jako Destiny 2 sdílí hráčům pokrok mezi singleplayerem a kooperací. Metal Gear Survive také bude obsahovat mikrotransakce, kde bude možné dokoupit různé bonusy, což už je druhá nepříliš pozitivní zpráva.

Metal Gear Survive se odehrává v prostředí Afghánistánu a Afriky, které se již objevilo ve hře Metal Gear Solid V: The Phantom Pain a vaším úkolem bude v tomhle nehostinném prostředí přežít. Při tom budete bojovat s monstry a mimozemšťany a prozkoumávat svět, abyste nalezli vodu, jídlo a další zdroje.Tagy: Metal Gear Survive  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.