Takto vypadá Olympijská edice Samsungu Galaxy Note8
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.1.2018

Samsung je jedním z hlavních sponzorů 23. zimních olympijských her, které se konají v jihokorejském Pchjongčchangu, a tak při této příležitosti představil speciální olympijskou edici svého smartphonu Galaxy Note8.

Asijský gigant rozdá celkem 4 000 kusů unikátního bílého Note8. Změn výrobce oproti běžnému modelu přichystal hned několik. Telefon se od běžné verze liší zlatými prvky včetně olympijských kruhů inspirovanými olympijskou pochodní na zadní straně a také speciálně upraveným Androidem. V systému se bude nacházet několik exkluzivních tapet a několik sportovních aplikací, které mají přispět k umocnění zážitku z olympijských her. Speciální je i balení Note8. Špičkový smartphone bude umístěn v krabičkách potažených kůží.

Zatímco před dvěma roky Samsung olympijskou verzi Galaxy S7 edge ve vybraných zemích uvolnil do volného prodeje, v případě Note8 zatím žádné takové informace nemáme. Závěrem ještě dodejme, že Samsung poskytne Note8 i všem paralympionikům, které se olympijského turnaje v Pchjongčchangu zúčastní.

Takto vypadá Olympijská edice Samsungu Galaxy Note8 Takto vypadá Olympijská edice Samsungu Galaxy Note8Tagy: Samsung  Galaxy Note8  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.1.2018 07:37:06   213.180.34.xxx 10
Zadní potisk a jiný wallpaper ... tyhle edice od Samsungu ...
To je jak ty jejich Batman edice v minulosti.

Alespoň že je to dárek (moc pěkný dárek) a ne nějaká předražená edice, která se oficiálně prodává.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.