Motorola představila nové rozšiřující kryty Moto Mods
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.1.2018

Společnost Motorola představila na veletrhu v Las Vegas CES 2018 dvě novinky z doplňků Moto Mods. Díky nim můžete mít své zdraví pod kontrolou nebo připojit ke svému telefonu klávesnici pro pohodlné psaní.

S Vital Moto Mod připojeným ke smartphonu získáte během chvilky přesné informace o pěti základních ukazatelích životních funkcí - tepové frekvenci, dechové frekvenci, zásobě kyslíku v krvi, tělesné teplotě a vůbec poprvé také o přesném systolickém a diastolickém krevním tlaku na prstu ruky. Kryt vyrábí samotné Lenovo a měl by se do prodeje dostat v průběhu dubna za zhruba 10 tisíc korun.

Motorola představila nové rozšiřující kryty Moto Mods

Rodinu modů rozšiřuje také Livermorium Slider Keyboard Moto Mod, což je plnohodnotná QWERTY klávesnice s obrazovkou, kterou je možné vyklopit nahoru až o 60 stupňů. To se hodí zejména v situaci, kdy vám při psaní nestačí pouze dotykový displej a je třeba se vrátit ke klasické klávesnici. Dodejme, že Livermorium Slider Keyboard Moto Mod prošel úspěšnou kampaní na Indiegogo. K prvním zájemcům se podle všeho dostane až na konci letošního roku. Cena je předběžně stanovena na 2 500 Kč.

Motorola představila nové rozšiřující kryty Moto ModsTagy: Motorola  Vital Moto Mod  Livermorium Slider Keyboard Moto Mod  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.