Paralelní Polis zve na Security meetup
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.1.2018

Paralelní Polis pořádá první Security meetup v Česku. Jaké děláme chyby při vyhodnocování rizika v IT bezpečnosti a jak můžeme posílit své digitální soukromí? Nejen o těchto tématech budou s návštěvníky ve čtvrtek večer 11. ledna diskutovat etičtí hackeři a bezpečnostní experti Juraj Bednár a Pavol Lupták v Institutu Kryptoanarchie.

Po Bitcoin meetupech, které se v Institutu Kryptoanarchie konají už 3 roky, zve Paralelní Polis nově také na Security meetupy. Pravidelná setkávání s veřejností mají přispět k rozvoji vědomostí návštěvníků o bezpečnosti na internetu a vést k efektivnímu používání technických prostředků na ochranu soukromí a zajištění technologické svobody.

Vstup do cyklu Security meetupů začne neobvyklým pohledem na hodnocení rizik a inovativní přístupy k bezpečnosti na internetu. „Informační a komunikační technologie stojí na počátku vývoje, zejména pokud jde o jejich masové a každodenní používání. Proto s sebou přináší kromě výhod i rizika. Na konci každého systému totiž stojí člověk, který představuje nejzranitelnější článek. Program Security meetupů se bude zaměřovat jak na bezpečnost služeb a infrastruktur, tak i koncových uživatelů a jejich soukromí,“ vysvětluje Jan Hubík z Paralelní Polis.

Paralelní Polis zve na Security meetup

Přijďte ve čtvrtek 11. ledna v 19 hodin do Institutu Kryptoanarchie na Dělnické 43 v Praze, kde s vámi o internetové bezpečnosti budou diskutovat profesionální etičtí hackeři a bezpečnostní experti Juraj Bednár a Pavol Lupták. Vstup na meetup je zadarmo, zájemci si mohou za 150 Kč rezervovat místo online, protože počet míst je omezený.

Security meetup – Pomůže další kamera? | 11. 1. 2018, 19:00

Paralelní Polis – Institut Kryptoanarchie | Dělnická 475/43, 170 00 Praha 7

Vstupenky k dispozici na e-shopu za 150 KčTagy: Paralelní Polis  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.