Do Google Play dorazila česká hra Alice a Magické ostrovy
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.1.2018

Dlouho očekávaný třetí díl série o čarodějce Alici je nyní konečně dostupný hráčům z celého světa na Google Play. Jeho děj navazuje na předcházející adventure hry Alice: Polepšovna pro čarodějky a Alice a Dračí magie, hrát ho ale mohou i hráči, kteří předcházející díly nehráli. Hra pochází od tuzemského týmu GameStylus a je plně v češtině.

Alice a Magické ostrovy je opět klasická, ručně kreslená dobrodružná hra, se spoustou předmětů k sebrání a úkolů k vyřešení. Hráčům je i tentokrát k dispozici takzvaný SuperHelp – v menu lze získat nápovědu k jakékoli lokaci hry i s popisem kroků, které je zde potřeba učit, aby se hráč dostal dále.

Děj hry nás zavádí na hrad v magickém světě, kde Alice nyní spokojeně žije, ale mocný čaroděj Darold M. se s tím rozhodně nesmířil. Už brzy potrestá Alici i draky, kteří jí pomohli. Alice se tak ve třetím díle znovu vydává na cestu, tentokrát po stopách tří čarodějů, kteří byli kdysi Daroldovými přáteli. Na cestu plnou kouzel i magických předmětů.

Do Google Play dorazila česká hra Alice a Magické ostrovy Do Google Play dorazila česká hra Alice a Magické ostrovy Do Google Play dorazila česká hra Alice a Magické ostrovy

Všechny adventure hry studia GameStylus vycházejí postupně pro Android i iOS. Série o Alici je dostupná v 9 jazycích, kromě českého také anglicky, německy, španělsky, portugalsky, italsky, rusky, polsky a francouzsky. První díl každé série je zdarma ke stažení, další jsou ke stažení za symbolickou částku (v případě hry Alice a Magické ostrovy za 42 Kč včetně DPH).

Stahujte: Alice a Magické ostrovyTagy: GameStylus  Alice a Magické ostrovy  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.