Trust začíná prodávat herní headsety Creon
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.12.2017

Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství, představuje headsety Creon. Jsou nabízeny ve tmavém či světlém designu a přinášejí analogový, resp. virtuální 7.1prostorový zvuk.

Trust Creon je dostupný ve dvou verzích. Model GXT 344 je vyhotoven v tmavém, černo-červeném designu a GXT 354 ve světlém bílo-černém provedení. Hranatá linie náušníků s jemným koženkovým polstrováním má zaručit maximální pohodlí uší.

Pevnost a usazení na hlavě zajišťuje nastavitelný hlavový most s polstrováním. Obě mušle jsou otočitelné pro snadnější skladování a přepravu. Oba headsety jsou vybaveny také zatažitelným mikrofonem a integrovaným ovládáním na dvoumetrovém kabelu.

Trust začíná prodávat herní headsety Creon

Odlišností je zvukový přednes. Zatímco Trust GXT 344 Creon reprodukuje analogový zvuk přes 3,5mm jack konektor, Trust GXT 354 Creon se připojuje přes USB konektor s virtuálním 7.1 prostorovým výstupem.

Headset Trust GXT 344 Creon se prodává za doporučenou koncovou cenu 1399 Kč s DPH. Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration se nabízí za 1 999 Kč s DPH.

Trust začíná prodávat herní headsety CreonTagy: Trust  GXT 344 Creon  GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.