A-Data AI720: flash disk s podporou i-Memory a iOS OTG
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.12.2017

Společnost A-Data dnes uvedla stylový flash disk i-Memory AI720. Nový model má certifikaci Apple MFi, je pouze 7,5 milimetru tenký a nabízí dva typy konektorů – jak Lightning, tak USB 3.1.

AI720 je lehký a tenký a designem zapadne k zařízením Apple. Je navíc vybaven prodlouženým konektorem Lightning, takže se snadno připojí i k iPhonům v ochranném krytu.

Prostřednictvím konektoru USB 3.1 nabídne AI720 rychlost čtení až 90 MB/s, přes konektor Lightning dosáhne rychlosti až 20 MB/s. V kompaktním těle tak můžete takřka okamžitě přenášet data mezi zařízeními. 4K videa mohou být nahrávána mobilním telefonem přímo do flash disku. Díky aplikaci pro správu souborů ADATA i-Memory lze přehrávat videa i s originálními titulky.

AI720 se může pochlubit podporou normy IP54 proti prachu, vodě a korozi. Flash disk tak přežije i nechtěné polití nápojem. Navíc podporuje šifrování souborů, takže je možné ke každému z nich nastavit heslo a hodit tak starosti o bezpečnost dat za hlavu.

Flash disk je dostupný v kapacitách 32 GB, 64 GB a 128 GB ve zlatém a šedém barevném provedení a v Česku bude v prodeji od ledna příštího roku.

A-Data AI720: flash disk s podporou i-Memory a iOS OTGTagy: A-Data  i-Memory AI720  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.