Alcatel A3 10 LTE: levný tablet s LTE
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.12.2017

Společnost TCL Communication uvedla na český trh tablet Alcatel A3 10 LTE, který podporuje nejen WiFi ale i mobilní 4G (LTE) připojení. Novinka zaujme i přijatelnou cenou nebo odolností vůči prachu a stříkající vodě.

Přední části tabletu dominuje displej s úhlopříčkou 10,1 palce a HD rozlišením (1 280 × 800 pixelů), výkon mu pak propůjčuje čtyřjádrový procesor MediaTek taktovaný na 1,1 GHz, který podporují 2 GB operační paměti. Kapacita interního úložiště je 16 GB, z čehož je 12 GB k dispozici pro uživatele. V případě potřeby lze paměť rozšířit pomocí microSD karty až o dalších 128 GB.

Na rozdíl od většiny tabletů nechybí slot pro SIM kartu s podporou mobilního 4G LTE připojení. Rychlý internet tedy budete mít k dispozici i mimo dosah WiFi sítí. Alcatel A3 10 LTE podporuje všechna evropská LTE pásma. Data lze stahovat rychlostí až 150 Mbit/s, případně je odesílat rychlostí až 50 Mbit/s. Výhodou je i stupeň krytí IP52, se kterým tablet odolá stříkající vodě, ale i prachu.

Alcatel A3 10 LTE: levný tablet s LTE

Novinka využívá operační systém Android 7.0 Nougat. V tabletu jsou předinstalovány aplikace populárních sociálních sítí a exkluzivně také speciální aplikace Xender, s níž můžete posílat nebo sdílet vaše soubory z tabletu na jakýkoli smartphone, tablet, ale třeba i PC.

V Česku se Alcatel A3 10 LTE prodává v černé barevné variantě za 4 990 Kč včetně DPH.Tagy: Alcatel A3 10 LTE  Alcatel  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.