Jablotron otevřel nový showroom a představil videoverifikační IP kamery v praxi
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.11.2017

Společnost Jablotron představila na tiskové konferenci v nově otevřeném pražském showroomu videoverifikační IP kamery a předvedla jejich funkce v praxi. Výjimečnost nových modelů tkví především v jejich propojení s alarmem Jablotron 100.

Obě kamery pořizují barevné video v kvalitě HD nebo Full HD v rozlišení 1 920 × 1 080 px. V případě špatných světelných podmínek přepínají do nočního režimu, ve kterém využívají infračerveného přísvitu 12 IR diod s maximálním dosahem 30 a 50 metrů. Objektivy mají úhel záběru až 90° a 115°, jsou určeny pro venkovní využití dle normy ČSN EN 50131-1 a splňují stupeň krytí IP67.

Kamery přináší tři stěžejní funkce: videosekvenci, záznam a livestream (živý přenos). Na trhu ojedinělá funkce videosekvence poskytuje minutový záběr, složený ze třiceti vteřin monitorovaného místa před a po vyvolání poplachu, odjištění objektu apod. Záznam je dostupný odkudkoliv na chytrých mobilních zařízeních skrze aplikaci MyJABLOTRON.

Jablotron otevřel nový showroom a představil videoverifikační IP kamery v praxi Jablotron otevřel nový showroom a představil videoverifikační IP kamery v praxi

Nadstavbovou službou je pak záznam, kdy majitel získá možnost nahlédnutí do nahrávané historie za poslední tři nebo sedm dní. Funkce livestream nabízí živý náhled monitorovaného místa. Všechna data jsou šifrována a bezpečně uložena na cloudu společnosti Jablotron, čímž je zajištěna ochrana proti jejich zneužití nebo zničení.

Specifikace nových videoverifikačních IP kamer naleznete níže:

Ceny jsou stanoveny následovně: JI-111C (5 360 Kč s DPH), JI-112C (6 232 Kč).

Jablotron otevřel nový showroom a představil videoverifikační IP kamery v praxiTagy: Jablotron  JI-111C  JI-112C  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.