FSP přichází s novou skříní CMT510 s panely z temperovaného skla
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 14.11.2017

FSP přichází s novou skříní CMT510 s panely z temperovaného sklaTato nová high-endová PC skříň by měla cílit zejména na hráče. Potěší ale jistě i náročnější uživatele, čemuž ale pochopitelně odpovídá její cena.

CMT510 je zajímavá zejména díky svému vzhledu, kterému dominují tři panely (čelní a boční) z tmavého 4mm tvrzeného skla. Do tmavé je oděn také interiér. Ten je rozdělen na dvě komory. Spodní je určený, jako u řady konkurenčních produktů, k instalaci napájecího zdroje a části disků. Pro disky jsou konkrétně připraveny dvě 2,5" pozice nad spodní komorou a dvě 3,5" pozice za panelem vedle držáku základní desky. 

FSP přichází s novou skříní CMT510 s panely z temperovaného skla

Držáku základní desky nechybí široký výřez pro demontáž chladiče procesoru a samozřejmě řada výřezů pro vedení kabeláže. Jelikož se jedná o standardní midi-tower skříň, můžeme do ní instalovat základní desky až do formátu ATX. Na ně potom až sedm rozšiřujících karet. Grafické karty mohou mít maximální délku 400 mm.

FSP přichází s novou skříní CMT510 s panely z temperovaného skla

Procesory lze ve skříni osadit chladičem s výškou do 165 mm, jako je například model Windale 6 od FSP. Pro chlazení slouží už od výroby čtveřice RGB nasvícených 120mm ventilátorů, z nichž tři najdeme za čelním a jeden na zadním panelu. Místo ventilátorů lze samozřejmě umístit i radiátor vodního chlazení až do délky 360 mm (za čelo), popřípadě vybavit vrchní panel dodatečným 140mm ventilátorem.

FSP přichází s novou skříní CMT510 s panely z temperovaného skla

Na vršku skříně najdeme zapuštěný I/O panel se dvojicí USB 3.0, dvěma audio jacky a zapínáním nasvícení. CMT510 je k dostání již nyní u některých prodejců za cenu 100 dolarů. U nás by tak mohla být k dostání za více než 2 600 Kč. 

Zdroj: 1, 2Tagy: FSP  CMT510  PC skříň  midi-tower  ATX  case  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.